Kontakt – Det gillar vi!

Barilla Sverige AB. 682 82 Filipstad. Växelnummer: 08 - 470 76 00. info-se@barilla.com

Säljkår:                                                  Huvudkontor Stockholm:                        

Norra Sverige: 
Regional KAM
Per Salqvist 
Tel: 073-429 08 97
per.salqvist@barilla.com

Norra Stockholm och södra Norrland:
Regional KAM
Martin Spannberg
Tel: 073-429 08 96
martin.Spannberg@barilla.com

Stockholm, Södermanland, Östergötland och Gotland: 
Regional KAM
Johan Andreasson
Tel: 073-050 68 30
johan.Andreasson@barilla.com

Västra Mellansverige: 
Regional KAM
Tord Magnusson
Tel: 073-429 09 96 
tord.magnusson@barilla.com


Skåne, Småland, Blekinge och södra Halland:
Regional KAM 
Petra Nilsson
Tel: 070-216 54 18
petra.nilsson@barilla.com

 

Huvudkontor Stockholm

Key Account Manager 
Fredrik Tollefors Tel: 070-257 26 00
fredrik.tollefors@barilla.com

Key Account Manager
Matilda Wade Tel: 073-429 09 85
matilda.wade@barilla.com

Trade Marketing Manager
Madeleine Eklund Tel: 073-429 09 65
madeleine.eklund@barilla.com